Nabídka práce > Technik Elektro OBJ588

Technik Elektro OBJ588

Náplň práce

• realizace oprav na výrobních strojích a elektrických zařízeních
• realizace preventivní údržbářské práce dle plánu
• zajišťování dokumentace provedených prací
• koordinace informací napříč svěřené skupině osob

Požadavky

• SŠ nebo SOU elektrotechnického zaměření - vhodné pro absolventy
• platný certifikát dle vyhlášky 50/78 (alespoň § 5)
• znalosti elektrických schémat a čtení výkresových dokumentací
• znalost řídících systémů a robotů jako např. Simatic S5/S7 nebo ABB IRC5 výhodou
• časová flexibilita, spolehlivost

Nabízíme

• práce v rozvíjející se mezinárodní společnosti
• množství kurzů v rámci odborného a osobního vzdělání
• zaměstnanecké benefity a firemní bonusy
• osobní ohodnocení dle odvedené práce
• pracoviště Most

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) pomocí tlačítka Odpovědět na inzerát a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: SOU nebo SŠT
  • Plat: 20000 - 30000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zaměstnanecké výhody, stravenky, kurzy
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Most