Nabídka práce > JavaScript Senior

JavaScript Senior

Náplň práce

Jsme technologický leader v oblasti webové komunikace a hledáme mezi sebe nové kolegy, kteří se nebojí výzev a chtějí ukázat, že patří nebo chtějí patřit ve svých znalostech ke špičce.

Pracujeme s nejnovějšími technologiemi, díky kterým jsme vždy pár kroků před konkurencí. Tento náskok bereme jako svou přednost, se kterou chceme pracovat i do budoucna. Zároveň jsme velmi flexibilní. Nevadí nám, pokud preferuješ práci z domova - důležité pro nás je, aby tě práce bavila! Jsme otevřeni všem nápadům, s kterými přijdeš.

Pokud pro tebe nejsou sprostá slova TypeScript, Angular a React, čeká tě vývoj klientské části aplikace, návrhy obrazovek a GUI.

Proč právě iCORD?

Slušné zacházení a pocit, že se v práci cítíš lépe než doma. Velký náskok před ostatními a získání znalostí, které tě jinde nenaučí. Chceš stále růst? Není problém, v iCORDU to jde.

Požadavky

Minimálně středoškolské vzdělání
Angličtina (Středně pokročilá)
3-5 let praxe, dobrou znalost JavaScript , HTML5 a CSS
Zkušenost s budováním responzivních webů a aplikací
Technickou angličtinu – čtení a psaní
Uvítáme znalost některého z frameworků - jQuery, NodeJs, Agular, React
MVC výhodou
Ochotu učit se novým věcem
Analytické myšlení, týmového hráče a přátelský přístup

Pokud jsi to ty, koho hledáme, určitě dej o sobě vědět.

Nabízíme

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Práci v mladém kolektivu :)
Možnost rozvíjet své znalosti
Po zapracování občasná možnost práce z domova
Teambuildingy

Informace o pozici

  • iCORD International s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské a vyšší
  • Požadované jazyky: Angličtina (středně pokročilá)
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Vyskočilova 1326/5, Praha 4 - Michle