Nabídka práce > Recepční v hotelu na Václavském náměstí

Recepční v hotelu na Václavském náměstí

Náplň práce

- zajištění chodu recepce(osobní check - in a check - aut s hosty)
- administrativní činnost
- správa a evidence smluvní dokumentace
- příprava podkladů dle pokynů
- písemná, telefonická komunikace
- komunikace s hosty
- kontrola rezervací, cen, registračních karet, plateb, hotelových účtů
- uzávěrka pokladny a kompletní noční audit

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- samostatnost, zodpovědnost
- schopnost učit se a přijímat nové informace
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel)
- flexibilitu
- odpovědnost za hotovost
- prac.doba krátký/dlouhý týden 7-19/19-7
- znalost AJ,ČJ na vysoké úrovni (mluvenou i psanou formou)
- příjemné a reprezentativní vystupování, samostatné rozhodování

Nabízíme

- dlouhodobou spolupráci
- platové ohodnocení až 160,-kč/hod
- nástup ihned
- možnost záloh
- možnost kariérního růstu

Další informace

V případě zájmu nás kontaktujte na tel : 774 722 833,774 222 847 nebo email : prace@abzakovo.eu a nebo se rovnou zastavte u nás v kanceláři na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO až PÁ 9 - 16 hod.)

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované jazyky: ČJ a AJ, další jazyky výhodou
  • Plat: až 160,-kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha