Nabídka práce > Greenpeace hledá Manažer/ka akvizice?

Greenpeace hledá Manažer/ka akvizice?

Náplň práce

Vaším úkolem bude řídit celý akviziční program, který obsahuje telefundraising, online atd. Vytvářet analýzy, obsahové i jiné reporty. Budete mít kličovou roli v plánovaném rozšířování telefundraisingového program.

Náplň práce
Návrh a zodpovědnost za akviziční plán, akviziční rozpočet a pravidelné reporty
Komunikace a úzká spolupráce s externí společností
Přizpůsobení Greenpeace “best practices” do českého trhu
Úzká spolupráce s Fundraisingový ředitelem a Retenční manžerkou
Manažerské vedení koordinátorů jednotlivých akvizičních programů

Požadavky

Ctižádost, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení
Samostatnost a schopnost plánovat a dodržovat termíny
Studium v oboru marketingu nebo odpovídající praxe v tomto oboru
Předchozí zkušenosti v call centru nebo marketing jako manažer/ka
Dobrá znalost práce na PC
Angličtina, další jazyky výhodou

Nabízíme

Zázemí mezinárodní organizace
Prostor pro inovace
Zajímavou a náročnou práci, která má smysl
Možnost profesního růstu a seberealizace
Přátelský a dynamický kolektiv
Služební telefon a počítač

Další informace

Jste člověk, kterého hledáme? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na email petra.hajkova@greenpeace.org (oba dokumenty v angličtině) do 15.1.2017 V předmětu zprávy uveďte “Manažer/ka akvizice”.

Informace o pozici

  • Greenpeace
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management, Marketing, média a reklama, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované jazyky: anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek