Nabídka práce > Strážný – Detektiv obchodního domu - PRAHA 9 - HPP i DPP, 85-90 kč/hod

Strážný – Detektiv obchodního domu - PRAHA 9 - HPP i DPP, 85-90 kč/hod

Náplň práce

Bezpečnostní agentura hledá spolehlivé pracovníky na pozici Strážnyho - Detektiva do obchodního domů - Horní Měcholupy.

Nástup od prosince, ihned nebo dohodou.

Požadavky

Požadujeme: spolehlivost,čistý trestní rejstřík,fyzická zdatnost,věk 18 let,certifikát strážný výhodou, potravinářskej průkaz výhodou.

Nabízíme

Nabízime: mzda 85-90 kč/hod na HPP i DPP,stravenky,odměny za pracovní výsledky,stabilní dlouhodobé zaměstnání,možnost ubytování pro dojíždějící pracovníky a korektní přístup agentury.

Informace o pozici

  • Marcogroup s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Plat: 85-90 kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky (80 kč), odměny za záchyty, příspěvek na ubytování, příspěvek na cestování.
  • Vhodné pro: Student
  • Místo pracoviště: Horní Měcholupy