Nabídka práce > technik SW / HW

technik SW / HW

Náplň práce

Firma ATOMIX technology nabízí pracovní místo formou brigády. Hledáme, nejlépe studenta VŠ informatického směru, se znalostí platformy Windows (stanice a server). Preferujeme studenta v posledním ročníku, který by měl zájem po ukončení studia nastoupit na HPP. Jde o dlouhodobou brigádu.

Pracovní náplň:
- Sestavování, instalace a servis pracovních stanic.
- Komunikace se zákazníky, řešení jejich problémů s PC.
- Kontroly zálohovacích schémat a dalších interních firemních procesů.

Požadavky

- Více než jen uživatelská znalost OS Windows.
- Znalost běžného HW v PC.
- Spolehlivost a schopnost pracovat samostatně.
- Časová flexibilita a chuť zlepšovat své znalosti.
- Zájem o novinky v oblasti IT sektoru.

Nabízíme

- Příjemný kolektiv.
- Práce v Brně, dobře dostupné MHD.
- Dobré finanční ohodnocení.
- Flexibilní pracovní doba.
- Nabízíme také vedení Bakalářské práce.
- Po zapracování Vám nabídneme stálé pracovní místo.

Informace o pozici

  • ATOMIX technology s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda