Nabídka práce > IT KONZULANT, česká společnost

IT KONZULANT, česká společnost

Náplň práce

Vyvíjíme SW, který zdokonaluje interní procesy od nákupu až po logistiku.

Nabíráme nové projekty, a proto potřebujeme TEBE.

Jako konzultant budeš jezdit za našimi klienty (v rámci ČR a SR) a řešit jejich požadavky). Budeš zodpovědný za implementaci našeho řešení a prezentaci navrhovaných změn v řešení. Stane se z tebe prostředník mezi Businessem a Developery. Společně naleznete nejvhodnější řešení.

Požadavky

Od Tebe očekáváme:

- předchozí praxi na podobné pozici
- znalost prostředí E-commerce
- angličtinu na úrovni B1 (komunikace se zákazníky)
- ochotu cestovat za zákazníky (cca 2 dny v týdnu)
- vynikající prezentační a komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Na oplátku Ti nabídneme: - 20 dnů dovolené + 3 dny sick days - flexibilní pracovní dobu (pevná část 9-15 hodin) - po zkušební době možnost částečného HO - stravenky - multisport karta - příspěvek k narození dítěte - teambuildingy a jiné firemní akc
  • Místo pracoviště: Ostrava