Nabídka práce > SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Náplň práce

Jednoduše hledáme SAMOSTATNOU ÚČETNÍ do strojírenské společnosti. Potřebujete více informací? Čtěte dále a případně nám o sobě dejte vědět. Dozvíte se více.

* zpracování vystavených faktur
* spolupráce s bankovními institucemi
* příprava podkladů pro daňová přiznání
* příprava DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení
* správa statistických výkazů a Intrastatu
* příprava podkladů pro audity

Požadavky

* středoškolské vzdělání v oboru ekonomiky je na místě, VŠ výhodou
* praxe na stejné pozici alespoň 3 roky
* zkušenosti se zpracováním DPH, účetnictví pro výrobní společnost
* znalost podvojného účetnictví
* MS Excel
* komunikace v AJ, nebo NJ nutná
* MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dále Vám nabídneme: * kvartální prémie * rodinné prostředí firmy * stravenky * životní i penzijní připojištění * zvýhodněný tarif * team buildingové aktivity * jazykové kurzy * částečně pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek