Nabídka práce > ÚČETNÍ s AJ, Jindřichohradecko, 35 000 Kč

ÚČETNÍ s AJ, Jindřichohradecko, 35 000 Kč

Náplň práce

Můžete nám nabídnout ekonomické vzdělání (které jste alespoň 1 rok v praxi využili v oblasti účetnictví - podvojné účetnictví), znáte účetní procesy a domluvíte se anglicky, popř. německy? Pokud jednoznačně souhlasíte, je naše pozice ÚČETNÍ přesně pro Vás!

Náplň práce:
- Zpracovaní přidělených oblastí podvojného účetnictví
- Příprava podkladů pro zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek
- Spolupráce při auditu (statutární, interní)
- Podpora procesu oběhu účetních dokladů
- Další administrativní práce ve finančním oddělení

Požadavky

- SŠ ekonomického směru
- min. 1 rok zkušenost v oblasti účetnictví
- velmi dobrá znalost podvojného účetnictví
- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
- znalost Excel a Outlook
- znalost SAP výhodou
- ŘP skupiny B

Další znalosti:
Alespoň základní orientace v daňové legislativě
Dobrá znalost účetních procesů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvky na životní popř. penzijní připojištění - příspěvky na ubytování resp. dojíždění - silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec