Nabídka práce > Mechanik údržby

Mechanik údržby

Náplň práce

Mechanik údržby Wanted!
pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Mechanik údržby. Sváření metodou TIG obrovskou výhodou!

Náplň práce:
- podpora výrobních zařízení, aby pracovala účinně a efektivně
- diagnostika problému zařízení, identifikace a odstranění problému
- plnění plánu - oprav, preventivní údržby, autonomní údržby, požadavků na údržbu
- provádí nebo asistuje u přestavby/úpravy zařízení a nastavování
- výroba přípravků a pomocných konstrukcí ve výrobě
- odepisování práce prostřednictvím informačního systému
- dodržuje platné právní a interní předpisy závodu v oblasti hygieny, sanitace, správné výrobní praxe a
bezpečného výrobku, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí

Požadavky

- SOŠ/SOU technického zaměření
(strojník/zámečník)
- svářeč (metoda TIG) výhodou
- zkušenosti s prací v technické oblasti obdobného
zaměření, základní znalost pneumatiky
- PC dovednosti: MS Office, Internet
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- ochota pracovat ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - velice zajímavou nástupní mzdu - velmi atraktivní čtvrtletní výrobní bonus - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dojíždění - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněný nákup firemních produktů Hill’s a Colgate Palmolive - firemní vzděl
  • Místo pracoviště: Hustopeče