Nabídka práce > Operátor výroby do potravinárskeho priemyslu

Operátor výroby do potravinárskeho priemyslu

Náplň práce

Hľadáme fyzický zdatných a pracovitých operátor výroby do potravinárskeho priemyslu v Českých Budějoviciach.

-potravinársky priemysel – výroba umelých čriev pre salámy, párky a klobásy
-vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
-obsluha stojov na výrobu umelých čriev
-práca v stoji – náročná na státie
-nepretržitá prevádzka v striedaní dlhý/krátky týždeň (dlhý 5 dní práce, krátky 2 dni práce)
-12 hodinové zmeny
-možnosť pracovať na turnusy (odpracujete 3 týždne a môžete si vziať dovolenku na ďalší týždeň)
-práca vhodná pre mužov aj ženy

Požadavky

-dobrá fyzická zdatnosť a zdravotný stav
-práca je náročná na výrobu - požadujeme schopnosť zachovať chladnú hlavu pri stresovom vypätí
-manuálna zručnosť, samostatnosť a pracovitosť
-nutnosť absolvovať osobný pohovor

Nabízíme

- mzda 21 500 KČ- čistého za odpracovaný fond pracovnej doby
-ubytovanie a cesta ZADARMA
-pracovné oblečenie a obuv ZDARMA
-týždenné zálohy
-5 týždne dovolenky
-práca v čistom prostredí potravinárskeho priemyslu
-nástup: IHNEĎ

Zaujala Vás naša ponuka?
Zavolajte na bezplatné číslo z Čiech: 800 101 301 alebo na Slovensko
: 0800 726 787

Informace o pozici

  • Audit advice s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 21 500KČ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: České Budějovice