Nabídka práce > Asistent/-ka

Asistent/-ka

Náplň práce

Náplň práce:
- podpora týmu odborných pracovníků
- vzájemná spolupráce s kolegy z týmu asistentů a jiných odborů a oddělení
- zodpovědnost za správných chod administrativních procesů ve svěřených odborech a jejich administrace (DMS)
- vedení elektronického kalendáře
- příprava podkladů, dokumentů a smluv, jejich formalizace a evidence, zodpovědnost za jejich správný přesun k archivaci (případně likvidaci)
- sjednávání schůzek a porad, pořizování, evidování a archivace zápisů z nich
- podílí se na vedení spisové agendy svěřených odborů a zodpovídá za její formální správnost
- zpracovává tuzemskou i zahraniční korespondenci (příchozí a odchozí poštu včetně elektronické) a zodpovídá za její formální správnost
- spravuje hromadné e-mailové schránky
- vyřizuje či se podílí na přípravě objednávek, zajišťuje fakturační dokumenty

Požadavky

- VŠ bakalářské a vyšší
- zkušenosti na pozici týmového asistenta/-ky nejméně 3 roky
- výborná praktická znalost Office365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- anglický jazyk plynně slovem i písmem (B2 dle SERR); znalost německého, případně jiného jazyka výhodou
- cit pro český jazyk
- organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, vstřícný přístup, spolehlivost
- schopnost rychle se učit novým věcem
- zkušenost s administrací v DMS (Document Management System) výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
- Zajímavé zaměstnání v kulturní paměťové instituci
- Zaměstnanecké benefity (7,5 hodinová pracovní doba, 30 dnů dovolené, stravenky, prémie)
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Další informace

Přihlášku se CV (v češtině) a motivačním dopisem (v češtině a v angličtině) zasílejte na e-mail: zamestnani@jewishmuseum.cz.

Informace o pozici

  • ŽMP
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, 13. + 14. plat, 30 dní dovolené, 7.5 hodinová pracovní doba
  • Místo pracoviště: U Staré školy 1, Praha 1