Nabídka práce > Social Media Manager Ostrava • Facebook | Instagram

Social Media Manager Ostrava • Facebook | Instagram

Náplň práce

-vytvářet, psát a publikovat obsah na sociálních kanálech našich klientů
-budovat Social Media strategie v kontextu celkové online komunikace
-vymýšlet kreativní koncepty, kampaně, soutěže a obsah
-tvořit a vyprávět příběhy značky ve spolupráci s Influencery
-spolupracovat s designery (grafika, fotky, animace, videa) a dohlížet na kvalitu výstupů
-monitorovat a připravovat reporty sociálních platforem

Požadavky

-Jsi jako ryba ve vodě resp. v sítích: Facebook a Instagram
-Máš alespoň 1 rok praxe v oboru (pokud ne, stejně napiš)
-Pohybuješ se v FB Business Manager a slyšel jsi pojem "dosah"
-Máš zkušenosti s tvorbou grafiky (a umíš to) pro sociální sítě
-K postům napíšeš chytlavý text a pak jej publikuješ
-Pohlížíš na výkonnost svěřených kanálů a následně reportuješ
-Jsi skutečně zodpovědný, ctíš deadliny
-Odpovídáš na maily, zvedáš klientům telefon
-Máš zájem o dění v agentuře a držíš kvalitu své práce

Nabízíme

-Adekvátní platové ohodnocení
-Skvělé kanceláře v centru Ostravy
-Hi-Tech pracovní prostředí (smart klimatizace, ergonomické židle)
-Happiness manager Lenka :)
-Kariérní růst
-Skvělý kolektiv a podílení se na rozvoji agentury
-Celodenní přísun kofeinu
-Interní a externí vzdělávání
-Skvělí a různorodí klienti
-Nejmodernější nástroje

Další informace

Mezi naše klienty patří:
Outlet Arena Moravia, Bandi, Beats for Love, Marlenka, Oldies festival, Pepino, Kalma, Helax, Golf Ostravice a další.

Informace o pozici

  • TRIPON DIGITAL s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vratimovská 624/11 Ostrava (Centrum Homola)