Nabídka práce > Manažer obchodu-prodeje Jižní Čechy (retail)

Manažer obchodu-prodeje Jižní Čechy (retail)

Náplň práce

U našeho zavedeného klienta je

vítán a očekáván kandidát, který má obchod a zákazníky rád a dokáže správný náboj přenést na svoje lidi. Přijímá za své prodejní cíle a snaží se co nejlépe, aby jich se svým kolektivem dosáhl. Dokáže si vybudovat přirozenou autoritu a dokáže přesně a důsledně definovat, co od kolegů vyžaduje. Vhodným způsobem jejich činnosti pak kontroluje a koriguje a poskytuje jim zpětnou vazbu. Uvědomuje si, že zaměstnanecká pohoda působí na vytváření zákaznické pohody a celkové atmosféry nákupního prostředí.

Na této pozici je podřízen obchodnímu manažerovi, kterému reportuje a se kterým se pravidelně setkává.

Požadavky

Praxe a zkušenosti vhodného zájemce:

- s vedením kolektivu zaměstnanců v obchodním domě či větším obchodě

- se zaškolováním zaměstnanců, zaváděním a udržováním prodejních postupů a jednání se zákazníky

- se zodpovědností za fungování pokladen (lidé, technika, procesy)

- ochota k zastupování vedoucího obchodního domu v případě jeho nepřítomnosti

- ochota v rámci měsíčního pracovního fondu odpracovat jeden víkend z důvodu střídání na otevírání a

zavírání obchodního domu

- komplexní přehled o spolupráci s ostatními týmy obchodního domu vč. skladů

- MS Office, ŘP B výhodou, středoškolské vzdělání s maturitou minimálně

Očekáváme C.V. s fotografií a motivační dopis. Nezdráhejte se reagovat , je správný čas na změnu v pracovním uplatnění, kariéře. Zavolám všem zájemcům.

Nabízíme

Společnost nabízí především zaměstnaneckou stabilitu, zaměstnance proškolí a po celou dobu dbá, aby se ve své práci cítil bezpečně a nic mu nechybělo a neunikalo, neslibuje nereálné ohodnocení, kromě základního ohodnocení náleží prémiová složka, příspěvek na stravování i zajímavé zaměstnanecké slevy na zboží

Informace o pozici

  • Humares s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35000 - 45000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: prémiová složka k základní mzdě
  • Místo pracoviště: České Budějovice