Nabídka práce > Číšník/servírka

Číšník/servírka

Náplň práce

Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi, fyzickou práci v pohostinství, u které zároveň využiješ své komunikační dovednosti, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje ve vyhlášeném podniku s dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe!

Sháníme totiž vhodné pracovníky na obsluhu zákazníků do restaurace v centru Pardubic.
Nástup ihned, turnusové služby: krátký - dlouhý týden, od 10:00 – cca 24:00 h.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Požadavky

Bylo Ti už 18 let, jsi samostatný, pracovitý, zodpovědný, komunikativní vlastník potravinářského průkazu a čistého trestního rejstříku se zkušenostmi v oboru, můžeš docházet na krátký/dlouhý týden a baví Tě práce s lidmi? Pak jsi přesně ten, koho hledáme!

Nabízíme

Určitě tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti, dovednosti a přednosti nabízíme my. U nás můžeš očekávat odpovídající mzdu 100 až 120,- Kč/hod. + spropitné, férové jednání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, dlouhodobou spolupráci.

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: AJ vítána
  • Plat: 120,-/hod+spropitné
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pardubice