Nabídka práce > STROJNÍ KONSTRUKTÉR | CATIA V5

STROJNÍ KONSTRUKTÉR | CATIA V5

Náplň práce

Máš zkušenosti s modelováním v CAD 3D? Jsi technický typ a baví tě design? Máme pro tebe nabídku na profesionální uplatnění na pozici

POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!

Jaká je náplň práce?

* konstrukce svařovacích, měřících a montážních přípravků
* práce s technickou dokumentací výrobků
* změny v projektu na základě komunikace se zákazníkem
* práce na mezinárodních projektech v automotive

Požadavky

* znalost CATIA V5 nebo jiného 3D konstrukčního programu - stačí krátká praxe
* výborná znalost technické dokumentace
* zkušenost z konstrukci přípravků velkou výhodou
* znalost AJ nebo NJ pro práci s projektovou dokumentací

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * pravidelné finanční bonusy na základě hospodářských výsledků společnosti * pracovní poměr na dobu neurčitou * pružná pracovní doba * 5 týdnů dovolené * vzdělávání pro zvyšování kvalifikace * jazykové kurzy * stravenky a Multisport karta
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav