Nabídka práce > SIMULACE ROBOTŮ | PROGRAMÁTOR | 60 000 KČ

SIMULACE ROBOTŮ | PROGRAMÁTOR | 60 000 KČ

Náplň práce

Nabízíme jedinečnou pracovní příležitost v oblasti programování a konstrukce strojů. Pokud máte předchozí zkušenost v programování robotů nebo konstrukci strojů, je tato nabídka právě pro Vás!

SPECIALISTA SIMULACÍ ROBOTŮ - PROGRAMÁTOR

Náplň práce:
* robotické simulace v software Process Simulate nebo Robcat
* zlepšování programů v simulačním SW
* instalace a konfigurace robota
* převádění offline programů přímo do zařízení, testování chodu programů a řídicích příkazů
* spolupráce na projektování výrobních linek se svařovacími roboty
* spolupráce s předními automobilovými značkami

Požadavky

* praxe v oboru konstrukce robotů nebo znalost jejich programování (Siemens, KUKA)
* znalost software Catia, Microstation, Process Designer, RobCad nebo Process Simulate
* komunikační dovednosti v angličtině nebo němčině
* flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy na základě pracovních a hospodářských výsledků * pracovní poměr na dobu neurčitou s pružnou pracovní dobou * 5 týdnů dovolené * odborné vzdělávání pro zvyšování kvalifikace * jazykové kurzy * stravenky a Multisport karta * příspěvky na penzi
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav