Nabídka práce > Inženýr kvality v laboratoři - elektro | vhodné i pro absolventy

Inženýr kvality v laboratoři - elektro | vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Pojmy kvalita a laboratoř Vám nejsou cizí? Programování a LIN komunikaci zvládáte levou zadní? Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme posilu do týmu na pozici "Specialista kvality v laboratoři".

Co Vás čeká?

* Návrhy a vývoj testovacích zařízení pro ovládání
* Analýza a testování elektronických dílů
* Analýza interních problémů elektronických dílů a sestav a příprava nápravných opatření
* Spolupráce na zlepšování procesů a aktivní účast na auditech
* Opravy a údržba elektronických zařízení v QA laboratoři
* Vývoj SW

Požadavky

* VŠ se zaměřením na elektroniku/mechatroniku
* Schopnost programovat mikroprocesory a LIN komunikaci
* Znalost funkcí elektrických pohonů a obvodů
* Komunikativní AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Prémie * Dodatečné dny pracovního volna * Odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * Možnost půjčky v tíživé situaci * Příspěvek na životní pojištění * Rehabilitace, závodní lékařka * Zaměstnanecké stravování * Den placen
  • Místo pracoviště: Liberec