Nabídka práce > Hlavní účetní

Hlavní účetní

Náplň práce

Vedení účetnictví v souladu s platnými předpisy,
Motivace a vedení 4členného týmu (3 účetní a 1 pokladní),
Kompletní zpracování účetnictví včetně příprav měsíčních a ročních závěrek,
Zodpovědnost za včasné a řádné úhrady závazků nemocnice,
Koordinace přípravy podkladů pro audit a spolupráce s auditory,
Komunikace s finančními institucemi,
Sledování cash flow (plány, výhledy, rezervy),
Příprava podkladů pro daňové přiznání, souhrnné a kontrolní hlášení, silniční daň,
Přiznání k DPPO (ve spolupráci s daňovým poradcem),
Spolupráce na tvorbě a aktualizaci vnitřních účetních předpisů a účetní metodiky,
Zpracování statistických výkazů,
Aktivní spolupráce s dalšími odděleními naší nemocnice (controllingem, mzdovou účtárnou, oddělením zdravotních pojišťoven).

Požadavky

SŠ/VŠ ekonomického směru a relevantní zkušenosti v dané oblasti min. 3 roky,
Znalost podvojného účetnictví a výbornou orientaci v účetních a daňových předpisech,
Dobrou znalost MS Office, zejména Excelu,
Znalost účetního programu QI výhodou,
Výborné organizační schopnosti, schopnost vést a motivovat tým, důslednost a preciznost,
Chuť rozšiřovat své odborné znalosti.

Nabízíme

Práci v příjemném kolektivu, který se navzájem podporuje,
Atraktivní lokalitu na Praze 1 s výbornou dopravní dostupností,
Práci na úvazek 1,0,
Flexibilní pracovní dobu,
Motivující finanční ohodnocení,
5 týdnů dovolené + 2 sick days,
Příspěvek na stravování,
Odměny k pracovnímu výročí,
Slevy na nákup v nemocniční lékárně,
Kartičku MultiSport,
Možnost home office po zapracování,
Kulturní a sportovní akce pořádané pro zaměstnance a jejich rodiny,
Možnost ubytování pro mimopražské,
Samostatnou a zodpovědnou práci s příležitostí profesní realizace,
Nástup ihned nebo dle vzájemné dohody.

Další informace

Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, známá též jako Nemocnice pod Petřínem, je charakteristická nejen svojí polohou v blízkosti Pražského hradu, ale především historickou vazbou nemocnice a sester Boromejek, které určují duchovní rozměr a osobnější přístup v péči o nemocné.
Nemocnice poskytuje akutní lůžkovou i ambulantní péči a specializuje se zejména na gastroenterologii, chirurgii, rehabilitaci, paliativní i následnou a domácí péči, splňující náročné standardy akutní i chronické medicíny.

Více informací o naší nemocnici naleznete na webových stránkách www.nmskb.cz nebo na našem Facebooku.

  • Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vlašská 36, Praha 1 - Malá Strana