Nabídka práce > SPECIALISTA BOZP A PO MIMO AUTOMOTIVE - Zajímavé finanční ohodnocení

SPECIALISTA BOZP A PO MIMO AUTOMOTIVE - Zajímavé finanční ohodnocení

Náplň práce

Společnost mimo automotive hledá kandidáta se vzděláním a zkušenostmi na pozici "SPECIALISTA BOZP A PO". Zajímavé mzdové ohodnocení, menší společnost mimo automotive, zajímavé benefity....zaujalo Vás? Ozvěte se a probereme detaily.

Náplň práce:

* sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO
* provádění preventivních kontrol BOZP a PO na pracovištích
* spolupráce při šetření pracovních úrazů, nehod a mimořádných událostí včetně vyhodnocování jejich příčin a návrhy ke zlepšení
* prověřování stavu pracovního prostředí a pracovních podmínek a navrhování opatření k jejich zlepšování
* komunikace a spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány

Požadavky

- VŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti BOZP min. 1,5 roku
- odbornost v dané oblasti
- znalost norem, znalost a zkušenost v oblasti BOZP
- komunikativnost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Finanční bonus dle HV - Penzijní připojištění - Závodní stravování - Poukázky pro volnočasové aktivity - a mnoho dalších
  • Místo pracoviště: Opava