Nabídka práce > OBCHODNÍK pro automotive (absolvent nebo zkušený)

OBCHODNÍK pro automotive (absolvent nebo zkušený)

Náplň práce

Hledáme obchodníka a to buď absolventa, kterého zaškolíme a zaučíme. Musí ovšem prokázat kvality a silný potenciál na tuto pozici. Nebo pokud jste již zkušený obchodník, který se vyzná v oblasti automotive a dokáže vést obchodně – technické jednání v AJ, tak Vás rádi uvidíme na pohovoru.

Pokud si vybereme právě Vás, budeme od Vás očekávat:

- péči o zákazníky stávající v ČR i zahraničí
- zrealizovat obchodní zakázky a vyjednávat obchodní podmínky a smlouvy
- umět nabízet výrobní schopnosti a dovednosti společnosti, dohodnout použití výrobních či zákaznických nástrojů
- dosahovat plnění cílů, spolupráce na marketingových činnostech a průzkumech trhu apod.
- reportování a analýza dosažených výsledků

Požadavky

- VŠ nebo SŠ nejlépe strojního zaměření
- podmínkou AJ na úrovni pro obchodní jednání, NJ či další jazyky výhodou
- velmi profesionální vyjednávací obchodní dovednosti
- vítána znalost norem, procesů, kvality automotive
- orientace na trzích v ČR i zahraniční
- ochota občas cestovat
- pečlivost při realizaci daných cílů
- pokročilejší znalost MS Office
- ŘP sk B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvek na dopravu - hrazené jazykové kurzy AJ nebo NJ - výhodné mobilní tarify ( i pro Vaše ostatní rodinné členy)
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou