Nabídka práce > Skladník e-shopu - Picker

Skladník e-shopu - Picker

Náplň práce

Kdo jsme? Pilulka distribuce je úspěšná, stabilní a rostoucí distribuční společnost léčivých přípravků a provozovatel známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk.

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům ten nejlepší zákaznický servis a díky tomu nám již šestým rokem roste počet objednávek a zákazníků. Proto potřebujeme další kolegy a kolegyně, kteří nám s naší prací pomohou a posílí náš tým.

Náš sklad se momentálně nachází v Praze - Vinoř. Dostanete se k nám například z konečné stanice metra C – Letňany autobusem přibližně za 12 minut nebo z Brandýsa nad Labem za 9 minut. Od 1.10.2019 bude sklad přestěhován do moderní budovy v Horních Počernicích, kam je přímé spojení z Černého Mostu.

Tvojí pracovní náplní bude:
- Kontrola a příjem zboží do našeho skladu
- Zařazovat zboží na správné místo do regálů
- Přeskladňování produktů
- Připravovat a balit objednané zboží pro naše zákazníky
- Kontrola a výdej zboží ze skladu

Požadavky

- Postačí nám základní vzdělání
- Běžnou, uživatelskou práci s počítačem
- Aby pro tebe manuální práce nebyla překážkou
- Nepotřebuješ žádné velké vědomosti, vše tě rádi naučíme
- Být zapálen do společné práce v dobrém kolektivu, ale být schopný pracovat i samostatně
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- Práci na HPP
- Zajímavé platové ohodnocení
- Odměny za dobře odvedenou práci
- Proplácení případných přesčasů
- Speciální odměny za sezónní provoz
- Pracovní doba na směny
- Stravenky
- Fyzicky nenáročná práce
- Multisport karta
- Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky
- Možnost kariérního postupu
- Pořádáme společné firemní akce
- Přátelský kolektiv
- Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj

Další informace

Zaujala Tě naše nabídka?

Jsme team a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, těšíme se na Tebe!

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha