Nabídka práce > Skladník e-shopu - Picker, Expedice

Skladník e-shopu - Picker, Expedice

Náplň práce

Kdo jsme?

Pilulka distribuce je úspěšná, stabilní a rostoucí distribuční společnost léčivých přípravků a provozovatel známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk.

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům ten nejlepší zákaznický servis a díky tomu nám již šestým rokem roste počet objednávek a zákazníků. Proto potřebujeme další kolegy a kolegyně, kteří nám s naší prací pomohou a posílí náš tým.

Náš moderní sklad se od půlky října bude nově nacházet v Horních Počernicích. Dostanete se k nám například z konečné stanice metra B – Černý Most autobusem č. 220 přibližně za 6 minut.

Tvojí pracovní náplní bude:

Připravovat objednané zboží pro naše zákazníky
Kontrola a příjem zboží do našeho skladu
Zařazovat zboží na správné místo do regálů
Přeskladňování produktů
Kontrola a výdej zboží ze skladu
Příprava objednávek na expedici
Co od tebe budeme potřebovat?

Postačí nám základní vzdělání
Běžnou, uživatelskou práci s počítačem
Aby pro tebe manuální práce nebyla překážkou
Nepotřebuješ žádné velké vědomosti, vše tě rádi naučíme
Být zapálen do společné práce v dobrém kolektivu, ale být schopný pracovat i samostatně
Čistý trestní rejstřík
Ochotu pracovat na 2 směny (7:00-15:30 a 11:00 - 19:30)

Zaujala Tě naše nabídka? Pak nám napiš a pošli svůj životopis a my se ti obratem ozveme.

Jsme team a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, těšíme se na Tebe!

Požadavky

Co ti můžeme nabídnout my?

Práci na HPP či DPP
Zajímavé platové ohodnocení + Odměny za dobře odvedenou práci
Speciální odměny za sezónní provoz
Stravenky
Multisport karta
Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky
Možnost kariérního postupu
Fyzicky nenáročná práce
Pořádáme společné firemní akce
Přátelský kolektiv
Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma výborné kafe, čaj, i nějaké vitamíny :-)

Nabízíme

- Práci na HPP
- Zajímavé platové ohodnocení
- Odměny za dobře odvedenou práci
- Proplácení případných přesčasů
- Speciální odměny za sezónní provoz
- Pracovní doba na směny
- Stravenky
- Fyzicky nenáročná práce
- Multisport karta
- Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky
- Možnost kariérního postupu
- Pořádáme společné firemní akce
- Přátelský kolektiv
- Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj

Další informace

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej nám poslat svůj životopis a my se ti obratem ozveme!

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23 000 - 26 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky; Multisport karta; Občerstvení na pracovišti; Zvýhodněný sortiment firmy
  • Místo pracoviště: Praha