Nabídka práce > SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví z výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Pak nám dejte o sobě vědět, právě hledáme pozici SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ do nově vznikající výrobní společnosti v Ostravě.

Náplň práce:
* kontrola a zpracování účetnictví
* účtování závazků, pohledávek, bankovních výpisů, pokladny, zásob, dohadných položek, časového rozlišení atd.
* kontrola dokladů, objednávek, dodržování platebních podmínek
* vedení agendy majetku
* zpracování interních reportů
* příprava přiznání k DPH
* spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
* komunikace s auditory, daňovými poradci
* spolupráce na přípravě rozpočtů, vyhodnocení , analýz atd.

Požadavky

* vzdělání ekonomického směru
* min. 4 roky praxe na obdobné pozici
* velmi dobrá znalost účetnictví, účetních standardů, daňových zákonů
* AJ na komunikativní úrovni je nutností
* zkušenosti s účtováním v mezinárodní společnosti
* komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, důslednost, schopnost samostatně řešit problémy, schopnost týmové spolupráce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: benefitní systém je připravován
  • Místo pracoviště: Ostrava