Nabídka práce > Vývojový architekt | 100 000 Kč

Vývojový architekt | 100 000 Kč

Náplň práce

Orientujete se v oblasti informačních technologií a vývoje? Baví vás řídit a vést kolektiv lidí? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Pak hledáme právě Vás! Neotálejte a zašlete nám svůj životopis.

Co Vás čeká?

* Vedení vývoje firmware, komunikačních protokolů a validačních postupů pro řídící jednotku a periferie
* Budování teamu (technologie, zvyšování kvalifikace a efektivity)
* Optimalizace celého vývojového procesu (tvorba zadání, plánování vývoje, simulace, validace, release management, tooly pro vzdálenou podporu)

Požadavky

* Min. 5 let zkušeností s programováním v C, C++
* Alespoň 2 roky zkušenosti s vedením lidí velkou výhodou
* Schopnost analyzovat zadání a naplánovat kompletní vývoj
* Dovednost navrhnout architekturu řešení, která zajistí snadnou budoucí rozšiřitelnost a údržbu

Další vhodné dovednosti:

* C#
* Scriptování (Perl, Bash, …)
* Linux, tvorba ovladačů
* Embedded řešení, vhodný alespoň částečný přesah do HW
* Komunikační protokoly
* Zkušenosti s automatizovaným testováním a simulacemi

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Finanční prémie * Pružná pracovní doba * Sick days * Cafeterie * Firemní školka * Relokační balíček * Fitness a relax
  • Místo pracoviště: Liberec