Nabídka práce > ASISTENT/KA KVALITY

ASISTENT/KA KVALITY

Náplň práce

Hledáme pečlivou osobu, kterou baví administrativa, která bude mít na starosti kvalitu procesů ve výrobě. Těšíme se na Vaši reakci na pozici ASISTENT/KA KVALITY.

Náplň práce
- spolupráce na implementaci QMS
- organizace a podílení se na interních auditech
- spolupráce při tvorbě a aktualizaci firemních procesů
- udržování aktuálních dokumentů na intranetu
- reporting a administrativní práce

Požadavky

- ideálně technického zaměření studia
- praxe s kvalitou v technicky zaměřené společnosti
- zkušenost s nastavováním a organizací management systému a auditní činnost – audit plán, organizace auditů, auditní činnost samotná, dohled nad nápravnými kroky, správa systému směrnic atd. - velká výhoda
- komunikativní znalost anglického jazyka, alespoň na mírně pokročilé úrovni
- znalost práce v MS Office
- dobré komunikační a prezentační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů volna * příspěvky na stravování * slevy na produkty
  • Místo pracoviště: Ostrava