Nabídka práce > VEDOUCÍ TÝMU GRAFIKŮ, Ostrava

VEDOUCÍ TÝMU GRAFIKŮ, Ostrava

Náplň práce

Věnujete se grafice, sledujete její nejmodernější trendy, hledáte novou pracovní výzvu a možnost budovat si svůj vlastní tým grafiků? V tom případě hledáme právě Vás!
Společnost působící v oblasti luxusní módy hledá motivované kandidáty na vedoucí pozici pro grafický tým.

Náplň práce:
* vedení týmu grafiků
* zodpovědnost za prezentaci společnosti
* příprava propagačních materiálů
* zodpovědnost za design webu
* prezentace produktů

Požadavky

* samostatnost a organizační schopnosti
* příjemné vystupování a komunikativnost
* zkušenosti s vedením týmu podmínkou
* znalost softwarových programů: Adobe Photoshop, Indesign a Illustrator
* znalost vektorové a bitmapové grafiky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivující fixní a variabilní složku mzdy * firemní notebook a telefon * flexibilní pracovní doba * slevy na firemní výrobky * občerstvení na pracovišti * profesionální zaškolení * práci ve zvučné, stabilní společnosti * luxusní pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Ostrava