Nabídka práce > SPECIALISTA AUTOMATIZACE PLC

SPECIALISTA AUTOMATIZACE PLC

Náplň práce

Jsi absolvent elektrotechnické školy či zkušený PLC programátor?
Tak právě tebe hledáme.

Pro našeho významného klienta v oblasti automotiv hledáme SPECIALISTU AUTOMATIZACE PLC.

co tě bude čekat:
Práce v řídících systémech Siemens
Modernizace PLC komponentů
Měnit technologii u nových i stávajících zařízení
Koordinace montáže strojů
Přebírat, kontrolovat a zakládat technické dokumentace
Spolupracovat s kolegy z výroby a údržby

Požadavky

VŠ nebo SŠ s praxí
Ovládání programu AutoCAD
Aktivní znalost AJ (práce s tech. dokumentací v AJ)

Výhodou bude:
Zkušenost s PLC programováním
Samostatnost, zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností Pružná pracovní doba (možnost práce z domu) Benefity ve výši 3000,-Kč /měsíc Roční bonus minimálně ve výši 28 500,- Kč/rok Týden dovolené navíc Osobní prémie v průměru jednoho platu Prostor pro seberealizaci
  • Místo pracoviště: Kolín