Nabídka práce > VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY s AJ, 50 000 Kč/měs.

VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY s AJ, 50 000 Kč/měs.

Náplň práce

Mluvíte anglicky, máte zkušenost s vedením týmu zaměstnanců a plánování výroby je Váš denní chléb?

Hledáme Vás!

Náplň práce:

- vedení týmu plánovačů
- reporting
- správa termínů zákaznických objednávek, vč. jejich odsouhlasení se zákazníky
- zajišťování plánování výroby na základě výrobních kapacit vč. tvorby montážních plánů
- aktualizace dodacích termínů v systému, komunikace s klienty o případných změnách
- zodpovědnost za plnění cílů v oblasti dodávkové spolehlivosti (PDSL a RDSL)

Požadavky

- zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
- SŠ vzdělání
- plynulá znalost AJ (denní využití v rámci společnosti, mluvená i psaná forma)
- uživatelská znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční prémie až 3.300,- Kč nejpozději od 4. měsíce - výborné obědy za 31,- Kč - příspěvek na dovolenou a Vánoce až 15.000,- Kč - příspěvek na dopravu až 1.800,- Kč za měsíc - příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření - 5 týdnů
  • Místo pracoviště: Strakonice