Nabídka práce > INDUSTRY ENGINEER | NĚMECKO

INDUSTRY ENGINEER | NĚMECKO

Náplň práce

Máte praxi v oblasti engineeringu (nejlépe vedení projektů), domluvíte se výborně anglicky, a chcete svou kariéru posunout dále? Jste ochotný se za zajímavou příležitostí relokovat?

Aktuálně obsazujeme globální pozici v Německu, v oblasti industry engineeringu, kde budete:
* vytvářet koncepce pro umístění a plánování místa výroby/nového závodu
* vypracovávat projektové plány, plány kapacit a investic
* přímo vést projekty a projektové týmy
* vytvářet plány materiálových toků a optimalizovat stávající procesy
* analyzovat rizika a realizovat nápravná opatření
* specifikovat požadavky pro výběr vhodných poskytovatelů služeb
* zajišťovat komunikaci jak interně v rámci společnosti, tak externě (směrem k poskytovatelům, dodavatelům, apod.)
* pravidelně reportovat svoji činnost

Požadavky

* VŠ vzdělání nejlépe technického směru
* praxe v oblasti automotive
* zkušenost s řízením projektů
* znalost výrobních systémů, metod, norem pro AUTOMOTIVE
* dobrý technický background
* zkušenost s kapacitním plánováním
* samostatnost, komunikativnost, strukturovanost
* transparentnost jednání a otevřenost
* dobrá uživatelská znalost MS Office a SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Motivující finanční ohodnocení 13. plat + každoroční přidávání 25 dní dovolené Finanční odměny za odpracované roky Možnost osobního rozvoje Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou Dotované závodní stravování Hrazené jazyko
  • Místo pracoviště: Liberec