Nabídka práce > Řidič dodávky - skupina B!

Řidič dodávky - skupina B!

Náplň práce

Pro rodinnou logistickou firmu hledáme řidiče s platnou skupinou B na částečný úvazek s možností přechodu na pracovní poměr.

Jedná se o rozvoz hygienických potřeb - lehké plastové kontejnery. Práce vhodná i po ženy.

Trasy jsou předem dané a auta jsou pod GPS. Nevyplňujete žádné knihy jízd, neplánujete trasy.

Nabízíme:

  • solidní jednání

  • prostředí středně velké, ale stabilní společnosti

  • mzdu vyplácenou od 120,00 Kč/hod

  • zaměstnání přímo pod společností (nebudete zaměstnancem agentury)

  • možnost přejít na HPP

Požadujeme:

  • odpovídající zdravotní stav

  • výpis z rejstříku trestů

  • řidičský průkaz skupiny B - řízení dodávky do 3,5 t.

  • možnost pracovat minimálně 2x až 3x týdně po dobu 3 měsíců - vhodné i pro studenty

V případě zájmu reagujte na tento inzerát. Můžete zaměstnavatele kontaktovat i telefonicky na č.: 775 996 939

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 120 - 160
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha