Nabídka práce > Opatrovateľka/opatrovateľ

Opatrovateľka/opatrovateľ

Náplň práce

Spoločnosť hľadá ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácami v domácnostiach a s pomocou seniorom, vedia tieto služby poskytnúť na profesionálnej úrovni, no zároveň sú priateľmi čo vedia načúvať a porozumieť. • Práca v domácom prostredí - v domácnostiach pri senioroch v Nemecku hlavne v oblasti Baden-Württemberg

Požadavky

Ak máte nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a prax v oblasti opatrovania kontaktujte nás.
Office: Krivá 18, 04 001 Košice, Slovakia
Mobil: +421 915 127 766
Skype: live:zlatica.kallaiova.eps
Email: zlatica.kallaiova@lwork.sk
Web: www.lwork.sk

Nabízíme

Spoločnosť LWORK hľadá ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácami v domácnostiach a s pomocou seniorom, vedia tieto služby poskytnúť na profesionálnej úrovni, no zároveň sú priateľmi čo vedia načúvať a porozumieť. • Práca v domácom prostredí - v domácnostiach pri senioroch v Nemecku hlavne v oblasti Baden-Württemberg.
• Mesačný zárobok sa pohybuje vo výške od 1300€ do 1600€ brutto vrátane diét (je individuálny a závisí od stupňa požiadaviek klienta).
• Nástup do práce je od 7 do 30 dní odo dňa úspešnej registrácie, ktorá je bez poplatkov.
• Poskytujeme flexibilný pracovný pomer na slovenskú pracovnú zmluvu, tzn. buď plný úväzok, alebo krátkodobý záskok podľa vlastného uváženia.
• Nevyžaduje sa živnosť

Další informace

Informace o pozici

  • Lwork
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: nemčina
  • Plat: 1400
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zamestnanecké výhody, benefity • Nepožadujeme žiadne registračné poplatky! • V prípade vzniku akýchkoľvek nepredvídateľných situácií so seniorom, zabezpečujeme rýchlu náhradu služieb v inej rodine • Ubytovanie a strava v domácnosti klienta je zadarmo
  • Vhodné pro: nerozhoduje
  • Místo pracoviště: Nemecko, Stuttgart,Baden-Wurttemberg