Nabídka práce > Průvodce/instruktor outdoorových sportů

Průvodce/instruktor outdoorových sportů

Náplň práce

Hledáme průvodce/instruktory pro organizaci sportovních pobytů skupin studentů převážně ze Skandinávie. 3-4 dny v pracovním týdnu, termíny po dohodě, polovina srpna – polovina října, poté od poloviny března 2020, Český ráj, Harrachov, okolí Prahy. Zajímavá práce v přírodě - lezení, orienťák, horské kolo, kanoistika, trekking… Komunikace v AJ. Zkoušky/licence nejsou podmínkou, proškolení a přezkoušení našimi instruktory zajištěno. Kontakt: mail@discovery.cz, 739 515 048

Požadavky

Zkušenosti s outdoorovými sporty, angličtina na komunikativní úrovni, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost. Hledáme přátelské a otevřené povahy, s kladným vztahem ke sportu a přírodě.

Nabízíme

Zajímavou a různorodou práci v přírodě a mladém kolektivu, možnost profesního růstu.

Další informace

Více informací rádi poskytneme na uvedeném mailu či telefonnním čísle.

Informace o pozici

  • Outdoor Discovery s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: dle výkonu a zkušeností
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Příspěvěk na dopravu, stravování, bonusy za odpracované dny
  • Vhodné pro: studenty SŠ, VŠ, absolventy, osoby na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Malá Skála, Harrachov, okolí Prahy