Nabídka práce > Hotelový asistent recepce

Hotelový asistent recepce

Náplň práce

Zavedený 3*hotel v centru Prahy přijme asistenta recepčního na denní směny od 17:00-23:00 nebo 18:30-23:00. Jedná se o výpomoc při chodu recepce a při ubytovávání klientů.

Požadavky

Příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, komunikativnost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce.

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.

Aktivní znalost ČJ, AJ, další jazyky výhodou.

Nabízíme

Práci v příjemném mladém kolektivu v perspektivní rodinné firmě v centru Prahy.
Smlouva na DPP s finančním ohodnocením 130,- Kč/hod.
Velká variabilita v plánování směn, kdy se snažíme každému vyjít vstříc.

Informace o pozici

  • Hotel Beránek, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk, Anglický jazyk
  • Plat: 130,- Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Hotel Beránek, s.r.o., Bělehradská 110, 120 00 Praha 2