Nabídka práce > Koordinátor zakázek pracovní agentury

Koordinátor zakázek pracovní agentury

Náplň práce

koordinace zakázek na Plzeňsku, péče o cca 70 zaměstanců agentury (práce v terénu), evidence docházek, řešení provozních problémů s klientem, rozvoz pracovníků na pracoviště, vyplácení záloh, ubytování zaměstnanců, pravidelné reporty vedení agentury

Požadavky

zkušenosti na obdobné pozici
přítomnost u odjezdu zaměstnanců na všechny směny (5:15, 13:15, 21:15)
spolehlivost, lidský přístup, flexibilitu
řidičský průkaz sk. B
stálá pohotovost na telefonu 24/7

Nabízíme

25 000 - 30 000,- Kč hrubého + 120,- Kč stravenky
stabilní práci
pohyblivá pracovní doba (nutná přítomnost u odjezdů zaměstnanců na všechny směny = 3x denně)
služební automobil
firemní telefon

Další informace

Nástup: ihned

Informace o pozici

  • Emona Kroni s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek