Nabídka práce > Telefonní asistentka

Telefonní asistentka

Náplň práce

Do našeho mladého, progresivního libereckého týmu hledáme šikovné kolegy na pozici call asistent(k)a. Naši asistenti domlouvají schůzky pro obchodní zástupce a zaznamenávají je do interního systému. Náplň práce se výhradně týká domlouvání schůzek.

Požadavky

K této práci je vhodné mít dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup k práci a chuť mluvit s lidmi po telefonu. Vítané jsou zkušenosti z callcentra, nicméně to není podmínkou.

Nabízíme

Na druhou stranu jsme zájemcům schopni poskytnout nadstandardní finanční ohodnocení včetně bonusů, kdy jejich výše je omezena jen vaší šikovností. Tuto práci lze vykonávat formou homeoffice bez návaznosti na lokalitu či místo bydliště. Zaškolení je zahrnuto.

Informace o pozici

  • LPB group
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenti, absolventi, ženy na mateřské dovolené a jiné
  • Místo pracoviště: Liberec