Nabídka práce > Picker - sklad s PC komponenty - Praha 4

Picker - sklad s PC komponenty - Praha 4

Náplň práce

Informace o pracovním místě:

  • manipulace s kartony a jednotlivými kusy zboží

  • práce se čtečkou kódů

  • další skladové práce

  • dopolední a odpolední směna – dopolední 8:30 – 17 h., odpolední – 12:00 – 20:30 h.

Požadavky:

  • čistý trestní rejstřík

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou – není podmínkou

  • schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost

  • administrativní pečlivost

Nabízíme:

  • náborový bonus 15 000,- Kč k základní mzdě

  • pracovní dobu od pondělí do pátku – dopolední a odpolední směna (volné víkendy a státní svátky)

  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti (ale mluvíme česky)

  • přístup k nejmodernějším PC technologiím

  • nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenky 75 Kč/den, 25 dní dovolené + 3 dny sick days ročně, placená výuka anglického jazyka, karta Multisport, zaměstnanecké slevy, aj.)

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • práce v malém přátelském kolektivu 10 kolegů

  • mzda 27 000 Kč/měsíc

  • ostupnost busem 10 min. od metra Opatov (C)

Nástup ihned

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 27000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4