Nabídka práce > Zpracování master dat - 3xtýdně - 130Kč/h Stodůlky

Zpracování master dat - 3xtýdně - 130Kč/h Stodůlky

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/ku na zpracování master dat.

Jedná se o spolupráci do 31.12.2019 s možností prodloužení.

Náplň práce:

- kontrola dat (logistická data - míra, váha, paletizace)

- dohledávání chybějících dat, přepočítávání dat v případě odlišností

- sběr nových dat, práce se dvěma systémy s odlišnou logikou

- komunikace s dodavateli

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- předchozí praxi v administrativě výhodou

- dobrá znalost práce s PC (zejména Excel)

- možnost pracovat 3xtýdně min. do konce roku 2019

- pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 130Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- dobrá dopravní dostupnost (metro B - Stodůlky)

- praxi v mezinárodní společnosti

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5