Nabídka práce > Admin.support - zadávání dat - 6h denně - 130Kč/h - Stodůlky

Admin.support - zadávání dat - 6h denně - 130Kč/h - Stodůlky

Náplň práce

Pro našeho klienta, řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodné brigádníky na zadávání dat.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci na 6h denně Po-Pá! Vhodné pro maminky na mateřské dovolené.

Náplň práce:

- úprava a vkládání dat do systému

- změna statusových kombinací během listování a delistování

- zadávání master dat

- reakce na přicházející požadavky na úpravu dat v MMS

- zpracování velkého množství dat

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- zkušenost s administrativou - zkušenosti s obdobnou prací velkou výhodou!

- dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

- možnost docházet Po-Pá 6h denně minimálně na 3měsíce podmínkou!

Nabízíme:

- mzda 130Kč/h hrubého

- jistá práce na několik měsíců

- v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení spolupráce

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5