Nabídka práce > VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ 60 000 Kč

VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ 60 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti jako technik nebo technolog? Hledáme VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ! Opravdu schopného člověka, co se nechce jen zaměstnat ale chce vidět výsledky.

Rozsah práce vedoucího technického úseku:
Komplexně zodpovídá za chod oddělení technické přípravy výroby
Komunikuje s ostatními středisky za účelem zajištění plynulého chodu výroby

Požadavky

- SŠ, VŠ technické vzdělání
- výroba ve 2 - 3směnném provozu
- znalost Aj/Nj na komunikativní úrovni
- technické myšlení
- základní znalost tepelného zpracování
- orientace na cíl
- schopnost řešit výrobní problémy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zajímavou práci a odpovídající ohodnocení Zaškolení a trvalé vzdělávání 5 týdnů dovolené/3 dny sick days Příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti Stravenky a občerstvení na pracovišti Firemní tarif mobilního operátora i pro rodinné
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou