Nabídka práce > Pomocný pracovník montáže sekčních vrat, pouze ranní směny

Pomocný pracovník montáže sekčních vrat, pouze ranní směny

Náplň práce

Koho hledáme?
Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u společnosti zaměřující se na sortiment průmyslových vrat, vyrovnávacích můstků a automatických dveří.
Jedná se o subdodavatele mnoha důležitých stavebních firem a významným partnerem řady výrobních, obchodních a příspěvkových organizací.

Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí (Možnost svozové dopravy nebo příspěvku na vlastní dopravu).

Náplň práce:
• Kompletace a montáž vrat a dveří.
• Sestavování plechových dílů.
• Práce ve skupině 2- 3 členném týmu.

Požadavky

• Vyučení ve strojním či příbuzném oboru.
• Ochotu pracovat na lešení a ve výškách.
• Manuální zručnost.
• Samostatnost.
• Pečlivý přístup k práci.

Nabízíme

• Zajímavé platové ohodnocení.
• Práci pouze na RANNÍ SMĚNY.
• Zaučení, školení, odborný dohled.
• Příspěvek na stravování – diety.
• Dostanete od nás ochranné pracovní pomůcky.
• Uhradíme Vám vstupní lékařskou prohlídku.

Další informace

V případě zájmu volejte bezplatnou linku +420 800 023 050 nebo +420 730 872 618

Informace o pozici

  • Recra
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 130 Kč/ hodina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Valašské Meziřičí (Možnost svozové dopravy nebo příspěvku na vlastní dopravu)