Nabídka práce > Prodavač sportovních potřeb

Prodavač sportovních potřeb

Náplň práce

- staneš se odborníkem, který bude našim zákazníkům pomáhat s výběrem zimního sportovního vybavení (všechno tě naučíme),
- budeš průběžně doplňovat zboží a starat se o pořádek na prodejně

Požadavky

- příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníky
- pozitivní uvažování
- spolehlivost a zodpovědnost
- bezúhonnost

Nabízíme

- mzdu 22.000 Kč až 26.000 Kč, složenou z fixní hodinové části a prémií
- práci v mladém kolektivu s neformální atmosférou
- zaměstnanecké slevy na nákup našeho sportovního zboží
- půjčování a servis lyží zdarma
- příspěvek na kartu MultiSport pro aktivní odpočinek.
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • HAPPY SKI SPORT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na kartu MultiSport pro aktivní odpočinek, zaměstnanecké slevy na nákup našeho sportovního zboží, půjčování a servis lyží zdarma
  • Místo pracoviště: Plzeňská 435/338, Řepy, 163 00 Praha 6