Nabídka práce > MANAŽER VÝVOJE | HW

MANAŽER VÝVOJE | HW

Náplň práce

Máte manažerské schopnosti a ambice v budoucnu vést celé R&D oddělení? Nemusíte být výborný vývojář, ale výborný manažer s technickým myšlením a umem vést a motivovat.

Potřebujeme energickou osobnost a přirozenou autoritu, která má chuť se rozvíjet a cílit výš.

Pokud je Vám blízký obor elektro a domluvíte se anglicky, pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Pro jednu z největších mezinárodních společností právě obsazujeme vedoucí pozici do oddělení výzkumu a vývoje.

Co Vás na pozici čeká:

- vedení, podpora a motivace týmu v oddělení HW
- zpracování střednědobé a dlouhodobé strategie
- neustále zlepšování procesů
- řízení a rozvoj inovativních řešení směrem k zákazníkovi
- optimalizace nákladů
- reporting

Požadavky

- VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- zkušenosti na obdobné pozici (výzkum a vývoj)
- AJ na komunikativní úrovni
- základní znalost projektového managementu
- silné manažerské a řídící schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fixní mzda + roční bonusová složka - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní/životní pojištění - příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie) - jazykové kurzy - zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Trutnov