Nabídka práce > TECHNIK ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE

TECHNIK ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE

Náplň práce

Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky pro automobilový průmysl v současné době hledá zkušeného kolegu na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY!

Vaším úkolem bude:
- zlepšování výkonu stávajících montážních linek např. z hlediska kvality a doby cyklů
- diagnostika problémů, jejich analýza a realizace schválených řešení
- údržba budovy společnosti

Požadavky

- středoškolské vzdělání
- znalost PLC systémů (diagnostika, programování)
- platná vyhl. 50, min. §5
- podmínkou je zkušenost z výrobní firmy, nejlépe automobilový průmysl
- znalost problematiky měření a regulace
- ochota pracovat na směny
- schopnost čtení výkresů – porozumění elektrodokumentaci výrobních zařízení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - kariérní růst - možnost školení v mateřském závodě v zahraničí - příspěvek na stravování - sick days - školení - práce s nejnovějšími technologiemi - další firemní benefity
  • Místo pracoviště: Kladno