Nabídka práce > Nudíte se v důchodu a máte ráda děti? Staňte se HLÍDACÍ BABIČKOU

Nudíte se v důchodu a máte ráda děti? Staňte se HLÍDACÍ BABIČKOU

Náplň práce

Hledáme nové Hlídací Babičky na hlídání dětí.
Více než 7 let fungujeme jako agentura na hlídání dětí pod názvem HLÍDACÍ BABIČKA. Vzhledem k typu činnosti, je práce vhodná pro paní v důchodovém věku, která nehledá jen přivýdělek při hlídání dětí, ale hlavně možnost trávit čas s dětmi a dělat práci, která ji bude bavit. Mzda činí 90,-- Kč/hod a je placena vždy po konci hlídání. Jedná se pouze o hlídání dítěte, nikoli úklid nebo jiné pomocné práce.

Náplň práce: Hlídání dětí v domácnostech rodičů ať už pravidelné či nepravidelné.

Požadavky

Máte ráda děti? Tak jste pro nás ta pravá!

Nabízíme

Časovou flexibilitu. Jsem schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům (věk hlídaných dětí, lokalita hlídání, dny a časy hlídání).

Další informace

Další podrobnosti na tel: 777 714 612

Informace o pozici

  • LUDUS CZECH s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 90 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Důchodkyně či ID
  • Místo pracoviště: Praha 4