Nabídka práce > Balící práce ve skladu, ZÁLOHY TÝDNĚ

Balící práce ve skladu, ZÁLOHY TÝDNĚ

Náplň práce

- práce se čtečkou,
- manipulace se zbožím,
- evidence zboží,
- balení zboží.

Požadavky

- uživatelská znalost MS Office,
- uživatelská znalost práce s PC,
- manuální zručnost,
- spolehlivost a zodpovědnost,
- dobrý zdravotní stav,
- trestní bezúhonnost,
- práce vhodná pro ženy,
- od 18 let.

Nabízíme

- bonusy (příplatky za noční, příplatky za produktivitu, stravenky, příplatky za práci v sobotu, příplatky za přesčasy),
- zázemí silné mezinárodní společnosti,
- výbornou dostupnost na pracoviště,
- 3směnný provoz,
- příspěvek na ubytování,
- dlouhodobá spolupráce,
- hodinovou mzdu od 120 Kč do 163 Kč (115 Kč/hod. základ + 12 Kč/hod. bonus za produktivitu + 13 Kč/hod. bonus za docházku, 25 Kč/hod. příspěvek na ubytování),
- smlouvu DPČ, možnost přechodu do kmene na HPP.

Další informace

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.​

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Informace o pozici

  • CZ PEOPLE, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 18900-30000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: příplatky za produktivitu, bonus za docházku, stravenky, příplatky za noční, příplatky za práci v sobotu, příplatky za přesčasy
  • Vhodné pro: ženy
  • Místo pracoviště: Pohořelice (Brno-venkov)