Nabídka práce > VÝROBNÍ INŽENÝRl ABSOLVENTI VÍTÁNIl 29 500 Kč

VÝROBNÍ INŽENÝRl ABSOLVENTI VÍTÁNIl 29 500 Kč

Náplň práce

PARDUBICE - VÝROBNÍ INŽENÝR - pro absolventy - Rozjeď kariéru!

Jste absolventem technického oboru?
Chcete se rychle vypracovat na výrobního manažera?
Pojď do toho s námi a začni pracovat jako výrobní inženýr!

-stavba a úprava linek za použití PEK3
-tvorba a aktualizace pracovních instrukcí
-zavádění nových produktů do procesu
-údržba linek a strojů
-spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

-SŠ vzdělání technického směru
-znalost ANGLIČTINY
-znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point)
-praxe na obdobné pozici výhodou
-pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 29500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: -Krásně prožitou dovolenou po dobu 25 dnů. -po dobu 3 měsíců, kdy se navzájem budeme testovat dostanete v součtu 10 000 Kč jako bonus za nástup. -Zároveň Vám na obědy přispějeme v podobě stravenek. -Jste dárcem krve? Odměníme Vás za to. -Možnost využ
  • Místo pracoviště: Pardubice