Nabídka práce > Telekomunikační specialista

Telekomunikační specialista

Náplň práce

- Analýza potřeb a poskytování poradenství v oblasti telekomunikací
- Prezentace a prodej produktů T-Mobile

Požadavky

KOHO HLEDÁME ?
- mladé, ambiciózní a komunikativní lidi, kteří mají v sobě obchodního ducha a v žilách jim koluje dravá krev

Nabízíme

- Mladý dynamicky tým
- Kariérní růst
- Know-how profesionálního prodejce: Consultative sales approach®
- "týmové" akce
- firemní soutěže
- služební automobil i pro soukromé účely
- nadstandardní finanční ohodnocení progresivním systémem

Další informace

CHARAKTERISTIKA T-mobile osobně
T-Mobile osobně je nadstandartní služba, přináší zákazníkům novou úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusí nikam chodit ani čekat. Profesionální tým obchodníků nejlépe pozná lokální technologie a má pro zákazníky nejvýhodnější řešení. Zákazníci se můžou spolehnout na serióznost silné značky a rychlost instalace. A to vše u nich Doma!

Informace o pozici

  • T-mobile osobně
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: průměrný plat po zaškolení 50.000kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha