Nabídka práce > KORDINÁTOR/KA IT ŠKOLY

KORDINÁTOR/KA IT ŠKOLY

Náplň práce

• Koordinace lektorů.
• Komunikace se studenty a jejich rodiči.
• Administrativní podpora školy.
• Práce se CRM.
• Tvorba rozvrhu školy.
• Organizace školení a dalších akcí školy.
• Správa sociálních sítí školy.

Požadavky

• Angličtina, budeš pravidelně překládat a komunikovat s centrálou v Maďarsku.
• Velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, pečlivost a proaktivní přístup, vše využiješ každý den.
• Zájem o oblast IT vzdělávání.
• Pokud si na sociálních sítích jako doma a víš, jak je využít i k firemní propagaci, nebo je grafika tvým koníčkem, je to pro nás určitě velká výhoda.

Nabízíme

• Možnost podílet se na vzniku zcela nového vzdělávacího konceptu v ČR.
• Pracovní dobu: fixní v pracovní dny 14 – 18hod v kanceláři školy (v budoucnu možné i soboty dopoledne), zbytek flexibilní dle dohody.
• Moderní pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností (Velká Ohrada, Praha 13).
• Nástup možný ihned.
• Slevu na kurzy pro rodinné příslušníky.
• Laptop a telefon i k soukromým účelům.

Informace o pozici

  • C4u – Velká Ohrada s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličina
  • Plat: 32 000 - 37 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 13