Nabídka práce > TECHNICKÝ REFERENT- příležitost i pro absolventy!

TECHNICKÝ REFERENT- příležitost i pro absolventy!

Náplň práce

Hledáme TECHNICKÉHO REFERENTA pro oblast hydrauliky!!!!Máte vzdělání v oboru strojírenství - nejlépe obor hydraulika, pneumatika? Dorozumíte se anglicky nebo německy?

Náplň práce:

* zpracování technických podkladů
* komunikace se zákazníky
* po zapracování možnost projektování fluidních systémů

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství - obor hydraulika a pneumatika výhodou
* schopnost komunikovat v anglickém nebo německém jazyce (komunikace s mateřskou společností, školení v zahraničí)
* znalost MS Office, CAD
* zkušenost v oblasti hydrauliky vítány

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * dotované stravenky * jazykové vzdělávání * mobil a notebook i k soukromému užití * roční bonusy
  • Místo pracoviště: Ostrava