Nabídka práce > Operátor výroby - 3 dny v týdnu

Operátor výroby - 3 dny v týdnu

Náplň práce

Vaší náplní práce bude manipulace s elektronickými součástkami a vizuální kontrola elektornických součástí na výrobní lince. Příprava materiálu pro výrobní linky, balení finálního výrobku pro zákazníka.

Práce na 12ti hodinové směny pouze tři dny v týdnu, vhodné pro muže, ženy i maminky s dětmi.

Požadavky

Na danou pozici nevyžadujeme zkušenosti, na vše budete řádně zaškolení a zaučení.

Nabízíme

Stabilní práci s dlouhodobou perspektivou
Mzda: 18 500Kč + zákonné příplatky, nadstandardně placené přesčasy
Bonusová složka až 1500 Kč
Roční/půlroční bonusy
Práce JEN 3 DNY V TÝDNU (NE, PO, UT nebo ST, ČT, PÁ) JEN RANNÍ SMĚNY - 06:00 - 18:00
Dotované obědy v podniku
Čisté pracovní prostředí,
Možnost přesčasů
Dovolená navíc
Multisport karta

Další informace

Zaučení a zaškolení na danou pozici bude probíhat ve výrobní hale v CTP v Modřicích. Po zaučení bude místo výkonu práce průmyslová zóna ve Slatině.

Autobusová doprava do CT parku Modřice je zajištěna ze zastávek Úzká a Ústřední hřbitov

Informace o pozici

  • Manuvia WORK BOSS s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 18 500 - 22 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dovolená navíc, dotované stravování, systém kafeterie, multisport karta, firemní akce, prémie, roční a půlroční bonusy
  • Vhodné pro: muže, ženy
  • Místo pracoviště: Brno